Skip directly to content

Km

711

mfh about campaign

Facebook
Instagram
#кмгемо
 
 

ПРО КАМПАНІЮ

Кілометри для гемофілії: ваше особисте досягнення!

Разом з Алексом Даусеттом, одним з найталановитіших велогонщиків Британії, який подає особистий приклад, ми запрошуємо пацієнтів з гемофілією, їхні родини та друзів, а також всю нашу загальну спільноту об'єднатися і долучитись до кампанії «Кілометри для гемофілії: твоє особисте досягнення!» в Україні.

Ми просимо всіх людей поставити перед собою завдання досягти особистого найкращого результату і змінити світ для людей, які живуть з гемофілією, будь-яким доступним Вам способом: велосипед, плавання, біг, ходьба – будь-яка активність, що потребує руху!

Як це працює?

Кампанія триватиме з 17 квітня по 17 червня 2016 року. За цей час ми сподіваємося, що 3000 людей, від імені однієї людини з гемофілією в Україні, внесуть свої особисті найкращі результати. Не хвилюйтеся, якщо обрана Вами активність не включає кілометри – Ваш внесок також буде рахуватися для досягнення нашої мети! Ви можете внести стільки кілометрів або активностей, скільки Ви хочете.

Alex Dowsett

Алекс Даусетт – один з найталановитіших британських велогонщиків, який виступає на світовому рівні за професійну команду Movistar. Алекс має тяжку форму гемофілії, але не зважаючи на це, він досяг значного успіху в кар’єрі велогонщика.

Вигравши золоту медаль в індивідуальній гонці з роздільним стартом, Алекс став Чемпіоном Ігор Співдружності у 2014 році, а також досяг успіху у найбільших європейських гонках з роздільним стартом, включаючи Джиро д’Італія у 2013 році, де він обійшов Бредлі Уіггінса. У 2015 року він встановив світовий рекорд, подолавши найдовшу дистанцію за одну годину на велодромі у Манчестері (Великобританія).

Алекса захоплює кампанія «Кілометри для гемофілії: твоє особисте досягнення!». Його тривале зобов’язання підтримувати людей з гемофілію поширюється на його співпрацю з кількома благодійними фондами, що опікуються проблемами гемофілії у Великобританії.

Його величезний успіх у велогонках був і залишається натхненням для усіх людей з гемофілією. Тривала пропаганда спорту і фізичних вправ Алексом, його вказівки для молодих людей, надихають та дають надію пацієнтам з гемофілією та їх рідним.

Алекс є прикладом для людей з гемофілію у всьому світі. Він надихає і продовжуватиме надихати їх на досягнення особистого найкращого результату будь-яким доступним для них способом.

WUKREF2616010