Skip directly to content

Km

711

mfh how to participate

Facebook
Instagram
#кмгемо
 
 

ЯК ПРИЄДНАТИСЯ

Для того, щоб приєднатися до нашої ініціативи та висловити свою підтримку людям з гемофілією в Україні, не потрібно перераховувати кошти. Для цього потрібно лише бути небайдужою та активною людиною.

• Вирішуйте, який саме внесок Ви особисто хочете зробити. Це може бути будь-яка активність, яка Вам до вподоби! Велосипед, плавання, біг, ходьба …. – будь-що, що підтримує вашу активність на високому рівні!

• Розмістіть коментар (пост) на своїй сторінці у Facebook або ВКонтакте** з Вашими результатами – скільки кілометрів або метрів саме сьогодні Ви пройшли/проїхали/пробігли. Обов’язково вказуйте хештег #кмгемо.

• Усі Ваші результати будуть відображатися на спеціальному лічильнику на цьому сайті* та допоможуть нам досягти нашої спільної мети - продемонструвати нашу небайдужість та колективну підтримку людям з гемофілією в Україні . Вся країна зможе побачити рівень нашої підтримки!

• Шляхом фізичних активностей та досягнень Ви надаєте моральну підтримку пацієнтам з гемофілією в Україні, а ми приєднуємося до Вас, та перерахуємо внесок для створення літнього табору в Карпатах для дітей з гемофілією.

*кілометри з хештегом #кмгемо будуть пораховані, оновлення даних лічильнику буде робитися один раз на тиждень.

**якщо Ви переходите на сайти соціальних мереж Facebook , Вконтакте або Instagram за допомогою кнопок/баннерів/лінків, які розташовані на сайті www.pfizer.ua, це означає, що Ви покидаєте сайт www.pfizer.ua і переходите на сайти третіх сторін. Повідомляємо, що ми не контролюємо сайти третіх сторін.

Alex Dowsett

Алекс Даусетт – один з найталановитіших британських велогонщиків, який виступає на світовому рівні за професійну команду Movistar. Алекс має тяжку форму гемофілії, але не зважаючи на це, він досяг значного успіху в кар’єрі велогонщика.

Вигравши золоту медаль в індивідуальній гонці з роздільним стартом, Алекс став Чемпіоном Ігор Співдружності у 2014 році, а також досяг успіху у найбільших європейських гонках з роздільним стартом, включаючи Джиро д’Італія у 2013 році, де він обійшов Бредлі Уіггінса. У 2015 року він встановив світовий рекорд, подолавши найдовшу дистанцію за одну годину на велодромі у Манчестері (Великобританія).

Алекса захоплює кампанія «Кілометри для гемофілії: твоє особисте досягнення!». Його тривале зобов’язання підтримувати людей з гемофілію поширюється на його співпрацю з кількома благодійними фондами, що опікуються проблемами гемофілії у Великобританії.

Його величезний успіх у велогонках був і залишається натхненням для усіх людей з гемофілією. Тривала пропаганда спорту і фізичних вправ Алексом, його вказівки для молодих людей, надихають та дають надію пацієнтам з гемофілією та їх рідним.

Алекс є прикладом для людей з гемофілію у всьому світі. Він надихає і продовжуватиме надихати їх на досягнення особистого найкращого результату будь-яким доступним для них способом.

WUKREF2616010