Skip directly to content

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

Здоров’я пацієнтів є нашим головним пріоритетом. Ми закликаємо фахівців галузі охорони здоров’я та пацієнтів повідомляти будь-яку інформацію про безпеку, ефективність чи зміни лікарських засобів та вакцин компанії «Пфайзер» (Pfizer). Це включає в себе потенційні небажані явища, повідомлення про певні обставини, які можуть збільшити ризик розвитку у пацієнта на побічних явищ, а також іншу інформацію, що підлягає репортуванню, включаючи скарги на препарати та несподівані терапевтичні ефекти.

Усі працівники  компанії «Пфайзер» (Pfizer) відіграють важливу роль у виконанні наших юридичних та етичних зобов’язань, і проходять повноцінне навчання щодо визначення та повідомлення про подібні випадки. Ми повідомляємо про всі подібні випадки до регуляторних органів країни, незалежно від того, можемо ми підтвердити достовірність отриманої інформації чи ні.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПІД ЧАС ЗАСТОСУВАННЯ ЛІКІВ КОМПАНІЇ «ПФАЙЗЕР» (PFIZER) ВИНИК ПОБІЧНИЙ ЕФЕКТ

Якщо Ви приймаєте або Вам призначено ліки «Пфайзер» (Pfizer), та Ви відчули будь-які побічні ефекти, негайно повідомте про ці побічні ефекти/реакції свого лікаря або інший медичний персонал (компанію), що виробляє ліки, які Ви приймали.

Якщо у Вас виникли сумніви щодо  продукції компанії «Пфайзер» (Pfizer), Ви завжди можете звернутися до Представництва компанії «Пфайзер» (Pfizer) в Україні (див. сторінку з нашими контактами).

Ви також можете заповнити анкету он-лайн (посилання на інтернет-сторінку: https://aisf.dec.gov.ua/Account/LogOn) ДП «Державний експертний центр  МОЗ України».